Nurgakivi uuele lasteaia- ja koolihoonele 21. oktoober kristi.konsa

18. oktoober 2024, oli meie kooli jaoks ajalooline päev. Uuele valmivale lasteaia- ja koolihoonele pandi pidulikult nurgakivi. Tähtsale sündmusele olid kogunenud meie endised ja praegused koolipere liikmed ning külalised. Omapoolsed tervitussõnad andsid edasi Haljala vallavanem Anti Puusepp, volikogu esimees Veiko Veiert, Enska Ehitus OÜ, omanikujärelvalve Tarindiprof OÜ ja 3+1 Arhitektibüroo esindajad. Koolijuht Aet Kruusimägi innustas oma tervituses kõiki unistama ja unistama suurelt, sest ainult nii on lootust ka nende täitumisele. Eskiisprojekt meie uuele koolihoonele valmis 2019.aastal ja tänaseks olemegi jõudnud nurgakivi panekuni. See on suur väärtus, mida tuleb hoida. Oleme väga tänulikud kohalikule omavalitsusele, kes on meid igati toetanud ja leidnud võimaluse, et hariduse andmine Võsul püsib ja Võsu Kool kasvab ning uueneb.
Ajakapslisse panid kõik osapooled sümboolsed esemed, mis meenutavad tulevastele põlvedele meie kooli ajalugu, praegust koolikorraldust, ühiskonnas toimuvat ja ehitusplaane.

Palju õnne meile kõigile ja elagu Võsu Kool!

Palju õnne meile kõigile ja elagu Võsu Kool!