Õppetöö

Tunniplaan



1. KLASS
 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Üldõpetus Üldõpetus Muusikaõpetus Üldõpetus Üldõpetus
9.40 - 10.25 Üldõpetus Üldõpetus Kunst/tööõpetus Üldõpetus Üldõpetus
10.35 - 11.20 Üldõpetus Üldõpetus Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus Muusikaõpetus
11.40 - 12.25 Kehaline kasvatus Oskuste õpe Kunst/tööõpetus Üldõpetus Õpiabi
12.45 - 13.30 Kehaline kasvatus   Klassijuhatajatund Õpiabi  

2. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Eesti keel Eesti keel
9.40 - 10.25 Eesti keel Matemaatika kehaline kasvatus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Klassijuhatajatund Oskuste õpe Matemaatika
11.40 - 12.25 Loodusõpetus Kunst/tööõpetus Eesti keel Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Inimeseõpetus Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus kehaline kasvatus  
13.40-14.25 Õpiabi Õpiabi      

3. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Matemaatika Liiklusõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Inglise keel Kehaline kasvatus Inglise keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Loodusõpetus Eesti keel Klassijuhatajatund Eesti keel Eesti keel
11.40 - 12.25 Inglise keel Matemaatika Matemaatika Inimeseõpetus Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Kunst/tööõpetus Matemaatika Muusikaõpetus Kehaline kasvatus Kunst/tööõpetus
13:40 - 14:25 Kunst/tööõpetus Õpiabi   Õpiabi  

4. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Inglise keel Eesti keel Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Loodusõpetus Muusikaõpetus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Informaatika Eesti keel Matemaatika Tehnoloogia Kehaline kasvatus
11.40 - 12.25 Inglise keel Matemaatika Inglise keel Tehnoloogia Matemaatika
12.45 - 13.30 Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus Merendus Loodusõpetus Õpiabi
13:40 - 14:25 Klassijuhatajatund Kehaline kasvatus   Õpiabi  

5. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Kirjandus Matemaatika Inglise keel Kirjandus Matemaatika
9.40 - 10.25 Kunstiõpetus Eesti keel Matemaatika Ajalugu Eesti keel
10.35 - 11.20 Matemaatika Inglise keel Eesti keel Matemaatika Kehaline kasvatus
11.40 - 12.25 Kirjandus Loodusõpetus Muusikaõpetus Merendus Vene keel
12.45 - 13.30 Inglise keel Loodusõpetus Kehaline kasvatus T Tehnoloogia/kodundus Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Informaatika Inimeseõpetus Kehaline kasvatus T Tehnoloogia/kodundus  
14:35 - 15:20       Kehaline kasvatus P  
15:30-16:15       kehaline kasvatus P  

6. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Saksa keel Matemaatika Loodusõpetus Ühiskonnaõpetus Saksa keel
9.40 - 10.25 Saksa keel Ajalugu Loodusõpetus Matemaatika Matemaatika
10.35 - 11.20 Inglise keel Inimeseõpetus Inglise keel Merendus Kirjandus
11.40 - 12.25 Ajalugu Inglise keel Matemaatika Matemaatika Loodusõpetus
12.45 - 13.30 Kirjandus Kunstiõpetus Eesti keel Tehnol/kodundus Muusikaõpetus
13:40 - 14:25 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus T Tehnol/kodundus Klassijuhatajatund
14:35 - 15:20     Kehaline kasvatus T Kehaline kasvatus P  
15.30-16.15       Kehaline kasvatus P  

7. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Ajalugu Inglise keel Matemaatika Tehnol P/kehaline T Vene keel
9.40 - 10.25 Geograafia Bioloogia Inimeseõpetus Tehnol P/kehaline T Vene keel
10.35 - 11.20 Eesti keel Kunstiõpetus Muusikaõpetus Vene keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Matemaatika Eesti keel Inglise keel Inglise keel Kirjandus
12.45 - 13.30 Matemaatika Ajalugu Kodundus Merendus Kirjandus
13:40 - 14:25 Loodusõpetus Geograafia Kodundus Loodusõpetus Klassijuhatajatund
14:35 - 15:20       Kehaline kasvatus P  
        Kehaline kasvatus P  

8. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Ajalugu Informaatika Inglise keel Matemaatika
9.40 - 10.25 Eesti keel Matemaatika Inglise keel Kirjandus Muusikaõpetus
10.35 - 11.20 Ajalugu Matemaatika Inimeseõpetus Eesti keel Vene keel
11.40 - 12.25 Kunstiõpetus Keemia Merendus Vene keel Bioloogia
12.45 - 13.30 Geograafia Keemia Füüsika Vene keel Bioloogia
13:40 - 14:25 Karjääriõpetus Inglise keel Kirjandus Füüsika  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus     Tehnoloogia  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus     Tehnoloogia  

9. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Inglise keel Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus T Kirjandus
9.40 - 10.25 Matemaatika Inglise keel Matemaatika Kehaline kasvatus T Keemia
10.35 - 11.20 Kunstiõpetus Bioloogia Matemaatika Geograafia Keemia
11.40 - 12.25 Geograafia Ühiskonnaõpetus Kirjandus Ühiskonnaõpetus Füüsika
12.45 - 13.30 Ajalugu Matemaatika Inglise keel Matemaatika Vene keel
13:40 - 14:25 Ajalugu Füüsika Muusikaõpetus Vene keel Bioloogia
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P   Klassijuhatajatund Vene keel  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P        

2.

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Eesti keel Eesti keel
9.40 - 10.25 Eesti keel Matemaatika kehaline kasvatus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Klassijuhatajatund Oskuste õpe Matemaatika
11.40 - 12.25 Loodusõpetus Kunst/tööõpetus Eesti keel Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Inimeseõpetus Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus kehaline kasvatus  
13.40-14.25 Õpiabi Õpiabi      

3. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Matemaatika Liiklusõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Inglise keel Kehaline kasvatus Inglise keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Loodusõpetus Eesti keel Klassijuhatajatund Eesti keel Eesti keel
11.40 - 12.25 Inglise keel Matemaatika Matemaatika Inimeseõpetus Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Kunst/tööõpetus Matemaatika Muusikaõpetus Kehaline kasvatus Kunst/tööõpetus
13:40 - 14:25 Kunst/tööõpetus Õpiabi   Õpiabi  

4. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Inglise keel Eesti keel Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Loodusõpetus Muusikaõpetus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Informaatika Eesti keel Matemaatika Tehnoloogia Kehaline kasvatus
11.40 - 12.25 Inglise keel Matemaatika Inglise keel Tehnoloogia Matemaatika
12.45 - 13.30 Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus Merendus Loodusõpetus Õpiabi
13:40 - 14:25 Klassijuhatajatund Kehaline kasvatus   Õpiabi  

5. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Kirjandus Matemaatika Inglise keel Kirjandus Matemaatika
9.40 - 10.25 Kunstiõpetus Eesti keel Matemaatika Ajalugu Eesti keel
10.35 - 11.20 Matemaatika Inglise keel Eesti keel Matemaatika Kehaline kasvatus
11.40 - 12.25 Kirjandus Loodusõpetus Muusikaõpetus Merendus Vene keel
12.45 - 13.30 Inglise keel Loodusõpetus Kehaline kasvatus T Tehnoloogia/kodundus Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Informaatika Inimeseõpetus Kehaline kasvatus T Tehnoloogia/kodundus  
14:35 - 15:20       Kehaline kasvatus P  
15:30-16:15       kehaline kasvatus P  

6. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Saksa keel Matemaatika Loodusõpetus Ühiskonnaõpetus Saksa keel
9.40 - 10.25 Saksa keel Ajalugu Loodusõpetus Matemaatika Matemaatika
10.35 - 11.20 Inglise keel Inimeseõpetus Inglise keel Merendus Kirjandus
11.40 - 12.25 Ajalugu Inglise keel Matemaatika Matemaatika Loodusõpetus
12.45 - 13.30 Kirjandus Kunstiõpetus Eesti keel Tehnol/kodundus Muusikaõpetus
13:40 - 14:25 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus T Tehnol/kodundus Klassijuhatajatund
14:35 - 15:20     Kehaline kasvatus T Kehaline kasvatus P  
15.30-16.15       Kehaline kasvatus P  

7. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Ajalugu Inglise keel Matemaatika Tehnol P/kehaline T Vene keel
9.40 - 10.25 Geograafia Bioloogia Inimeseõpetus Tehnol P/kehaline T Vene keel
10.35 - 11.20 Eesti keel Kunstiõpetus Muusikaõpetus Vene keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Matemaatika Eesti keel Inglise keel Inglise keel Kirjandus
12.45 - 13.30 Matemaatika Ajalugu Kodundus Merendus Kirjandus
13:40 - 14:25 Loodusõpetus Geograafia Kodundus Loodusõpetus Klassijuhatajatund
14:35 - 15:20       Kehaline kasvatus P  
        Kehaline kasvatus P  

8. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Ajalugu Informaatika Inglise keel Matemaatika
9.40 - 10.25 Eesti keel Matemaatika Inglise keel Kirjandus Muusikaõpetus
10.35 - 11.20 Ajalugu Matemaatika Inimeseõpetus Eesti keel Vene keel
11.40 - 12.25 Kunstiõpetus Keemia Merendus Vene keel Bioloogia
12.45 - 13.30 Geograafia Keemia Füüsika Vene keel Bioloogia
13:40 - 14:25 Karjääriõpetus Inglise keel Kirjandus Füüsika  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus     Tehnoloogia  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus     Tehnoloogia  

9. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Inglise keel Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus T Kirjandus
9.40 - 10.25 Matemaatika Inglise keel Matemaatika Kehaline kasvatus T Keemia
10.35 - 11.20 Kunstiõpetus Bioloogia Matemaatika Geograafia Keemia
11.40 - 12.25 Geograafia Ühiskonnaõpetus Kirjandus Ühiskonnaõpetus Füüsika
12.45 - 13.30 Ajalugu Matemaatika Inglise keel Matemaatika Vene keel
13:40 - 14:25 Ajalugu Füüsika Muusikaõpetus Vene keel Bioloogia
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P   Klassijuhatajatund Vene keel  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P        

1. KLASS
 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Üldõpetus Üldõpetus Muusikaõpetus Üldõpetus Üldõpetus
9.40 - 10.25 Üldõpetus Üldõpetus Kunst/tööõpetus Üldõpetus Üldõpetus
10.35 - 11.20 Üldõpetus Üldõpetus Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus Muusikaõpetus
11.40 - 12.25 Kehaline kasvatus Oskuste õpe Kunst/tööõpetus Üldõpetus Õpiabi
12.45 - 13.30 Kehaline kasvatus   Klassijuhatajatund Õpiabi