Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Lasteaiaõpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Aet Kruusimägi

Direktor
+372 56495863
aet.kruusimagi@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA haridusteadused
(koolieelse lasteasutuse pedagoog)


Merilin Värkraud

Õppejuht
+372 53778570
merilin.varkraud@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
BA haridusteadus (loodusteadus)
MA haridusteadus (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

Kooli õppejuht


Angela Sihver

Õppejuht
+372 5098595
angela.sihver@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA alushariduse pedagoog
Tartu Ülikool
MA kaasav haridus (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

Lasteaia õppejuht


Lemme Mäe

Huvijuht
lemme.mae@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
Rakenduskõrgharidus
Kogukonnaharidus ja huvitegevus


Kristi Konsa

Juhiabi
+372 3251722
kristi.konsa@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Tehnikakõrgkool
Rakenduskõrgharidus
Teabehalduse-ja infosüsteemide korraldus

Õpetajad (19)

Marina Tomikas

Matemaatika
marina.tomikas@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* matemaatika- ja füüsika eriala

Lisainformatsioon: 

7. klassi klassijuhataja


Katrin Vaheoja

Eesti keel ja kirjandus
katrin.vaheoja@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA, eesti ja soome-ugri keeleteadus


Mall Ränkson

Inglise keel
mall.rankson@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA* romaani-germaani keelte ja kirjanduse eriala

Lisainformatsioon: 

8. klassi klassijuhataja


Mari Kongi

inimeseõpetus
mari.kongi@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA humanitaarteadused


Merilin Värkraud

Keemia
merilin.varkraud@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
BA haridusteadus (loodusteaduslikud ained)
MA haridusteadus (omandamisel)


Kelli Liblikas

Informaatika
kelli.liblikas@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Tehnikaülikool
BA telemaatika ja arukad süsteemid
MA Tallinna Ülikool haridusteadused, informaatikaõpetaja

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja


Egon Mets

Ajalugu
egon.mets@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA* ajalugu


Ane Albert

Kunstiõpetus
ane.albert@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
MA haridusteadus (kunstiõpetaja)


Katri Kaldaru

Tehnoloogia
katri.kaldaru@vosukool.ee

Haridus:

Eesti Kunstiakadeemia
MA kunsti eriala


Jana Ever

Klassiõpetaja
jana.ever@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
MA* pedagoogika ja algõpetuse esiala

Lisainformatsioon: 

3. klassi  klassijuhataja


Anneli Promen

Klassiõpetaja
anneli.promen@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
MA* pedagoogika- ja algõpetuse eriala

Lisainformatsioon: 

4. klassi klassijuhataja


Merike Valdma

Klassiõpetaja
merike.valdma@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* algõpetuse metoodika

Lisainformatsioon: 

2. klassi klassijuhataja

Käsitöö- ja kodunduse õpetaja


Talvi Luther-Veermäe

Saksa keel
talvi.luther-veermae@vosukool.ee

Haridus:

Hamburgi Ülikool
BA saksa keele filoloog


Kelly Ramul

Klassiõpetaja
kelly.ramul@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA Sotsiaalteadused
PhD haridusteadused (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

1. klassi klassijuhataja


Jekaterina Milovanov

Vene keel
jekaterina.milovanov@vosukool.ee


Anne Reinhold

Kehaline kasvatus
anne.reinhold@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* kehalise kasvatuse eriala


Ilona Vilbre

Pikapäevarühma õpetaja
ilona.vilbre@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
BA vene keel ja kirjandus


Ingeldrin Aug

Merendus
ingeldrin.aug@vosukool.ee

Haridus:

Hiiumaa Ametikool
Väikesadamate spetsialist
Purjetamistreener EKR 3


Inge Aus

Väikeklassi õpetaja
inge.aus@vosukool.ee

Haridus:

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö
Tallinna Ülikool
MA haridusteadused

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja

Tugispetsialistid (3)

Heleene Mäe

Sotsiaalpedagoog
heleene.mae@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA Sotsiaalteadused

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoogi töö eesmärk on õpilastele sotsiaalsete oskuste õpetamine, parendamine, erinevate sotsiaalsete ja toimetulekuprobleemide ennetamine ning leevendamine, tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine nii individuaal- kui võrgustikutöös pedagoogiliste vahenditega.


Mari Kongi

Õppenõustaja
+372 5283344
mari.kongi@vosukool.ee

Haridus:

MA Tartu Ülikool
Humanitaarteadused
Anglistika


Terje Kallis

Koolipsühholoog
terje.kallis@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
Sotsiaalteadused
MA Psühholoogia täiendõpe(omandamisel)

Lasteaiaõpetajad (7)

Marike Raudla

Lasteaiaõpetaja
marike.raudla@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Rannalõvide rühm


Pille Lipp

Lasteaiaõpetaja
roomupallid@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Mari Kreintaal

Lasteaiaõpetaja
mari.kreintaal@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Signe-Ly Leiaru

Lasteaiaõpetaja
+372 59127966
vosukesed@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Võsukeste rühm


Leila Anga

Lasteaiaõpetaja

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA Alushariduse pedagoog

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm


Eliise Tust

Lasteaiaõpetaja
sarasilmad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Vihula Särasilmade õpetaja


Merike Mäe

Lasteaiaõpetaja
kullaterad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm

Töötajad (12)

Ülle Peetermann

Lasteaiaõpetaja assistent
rannalovid@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Rannalõvide rühm


Airi Vorontsov

Lasteaiaõpetaja abi

Lisainformatsioon: 

Võsu Rannalõvide rühm


Jelena Kubinets

Lasteaiaõpetaja abi
sarasilmad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Vihula Särasilmade rühm


Maarika Kilk

Lasteaiaõpetaja abi

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Madleen Lood

Lasteaiaõpetaja assistent
+372 59127966
vosukesed@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Võsukeste rühm


Maarja Liivne

Lasteaiaõpetaja abi
kullaterad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm


Anne Kruus

kokk
+372 3252760
anne.kruus@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu kool


Kaie Talpsepp

abitööline

Lisainformatsioon: 

Võsu kool


Eve Hallimäe

kokk

Lisainformatsioon: 

Võsupere lasteaiarühmad


Marje Mülla

kokk

Lisainformatsioon: 

Vihula lasteaiarühm


Evelin Puusepp

Lasteaiaõpetaja assistent
sarasilmad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Vihula lSärasilmade rühm


Kristiina Volmer

Lasteaiaõpetaja abi
vosukesed@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Võsukeste rühm

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.