Koolielu

Tunnustused


ÕNNITLEME!

21. veebruaril toimus 5.-6. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad

HOLGER KRUUSMAA saavitas 4. klasside arvestuses I KOHA

Täname tubli esinemise eest LENNE LAIGU (5.kl)

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNELI PROMEN

 

 

ÕNNITLEME!

31. jaanuaril toimus 7.-9. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad.

MADIS KONSA saavutas 8. klasside arvestuses 5.-7. koha.

Tublilt esinesid ka KERTU LIIKANE (7. kl) ja SIIM NÕMME (8. kl)

Õpilaste juhendaja on õpetaja MARINA TOMIKAS

 

 

ÕNNITLEME!

9.-10.jaanuaril osales HERMAN VEERMÄE Lääne-Virumaa talvisel kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlusel ja saavutas oma vanuseklassis väga tubli 4.koha.

17.jaanuaril osalesime Lääne-Virumaa U16 ja U 14 vanuseklassi kergejõustiku talvisel meistrivõistlusel.

Meie parimad:

ERIC SAMUEL LUST saavutas kuulitõukes III koha,

MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas 60m jooksus ja kuulitõukes 4.koha;

HERMAN VEERMÄE saavutas 60m tõkkejooksus 4.koha.

20.jaanuaril osales HERMAN VEERMÄE vabariiklikul U14 vanuseklassi sisekergjõustiku meistrivõistlustel ja saavutas teivashüppes 16.koha.

23.jaanuaril toimus TV-10 olümpiastarti lääne-Virumaa II osaetapp Rakveres. Seal saavutas Herman  teivashüppes III koha ja 60m tõkkejooksus 5.koha.

Õpilaste juhendaja on ANNE REINHOLD, Hermani juhendaja ka ANDRES VEERMÄE

ÕNNITLEME!

06. detsembril toimus juba 18. korda Võsu ja Haljala kooli omavaheline mõõduvõtmine matemaatikas. Sel aastal oli võõrustajaks Haljala kool ja meie 4.-9. klassi õpilaste hulgast esindasid meie kooli üheksa õpilast. Etteantud aja jooksul tuli lahendada õpetajate ettevalmistatud ülesandeid, mis eeldasid nii õpitud teadmisi, nutikust kui loogikat. Tulemused olid suurepärased:
4. klasside arvestuses JOHANNA BERGSTRÖM I koht; LISANDRA NAPRITSON II koht
5. klasside arvestuses LENNE LAIGU I koht
6. klasside arvestuses JOOSEP KONSA III koht
7. klasside arvestuses KERTU LIIKANE III koht
8. klasside arvestuses SIIM NÕMME I koht; MADIS KONSA II koht
Tublilt esinesid ka Mait (4. kl) ja Henri Kuum (7.kl)
Täname kõiki osalejaid ning Teid, õpetaja ANNELI PROMEN ja MARINA TOMIKAS

KIIDAME!

8.novembril osalesime Rakvere Spordikooli  laste kergejõustikuvõistlustel. Meie parimad:

HERMAN VEERMÄE – 60m tõkkejooksus III koht, 60m jooksus 4.koht, kaugushüppes ja kõrgushüppes 5.koht;

KATRIIN KALDA– 60m jooksus 5.koht, kaugushüppes 4.koht;

KONRAD RUUT– 60m jooksus 5.-6.koht

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

7. septembril  osalesime Rakveres Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel väikestele koolidele.

Meie tublimad:

KATRIIN KALDA –vanuserühmas 1.-3.kl. tütarlapsed I koht palliviskes ja kaugushüppes, III koht 60m jooksus;

JOOSEP ETTI – vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed III koht 60m jooksus;

HERMAN VEERMÄE - vanuserühmas 4.-5.kl poeglapsed I koht palliviskes, 5. koht 60m jooksus, 4.koht kaugushüppes ja 400m jooksus;

MARKUS MÄGI - vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed III koht palliviskes ja 9. koht kaugushüppes;

OLIVER KUUSMAA- vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed 8. koht palliviskes;

MATTIAS ETTI - vanuserühmas 4.-5.kl poeglapsed 7. koht kaugushüppes ja  10. koht 60m jooksus;

PÄREN EBBER - vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed 10. koht 60m jooksus ja kaugushüppes.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

 

ÕNNITLEME!

 TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa mitmevõistlusel nooremas vanusegrupis saavutas HERMAN VEERMÄE III koha!

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

KIIDAME!

28.mail osalesid Tallinnas vabariiklikul TV 10 olümpiastarti neljandal osavõistlusel

Madis-Mattias Volmer ja Herman Veermäe.

MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas vanemate poeglaste palliviskes tubli 19.koha

HERMAN VEERMÄE saavutas nooremate poeglaste palliviskes 41.koha ja 1000m jooksus 58.koha.

Väikeste koolide arvestuses tõusis meie  ühendvõistkond Roela/Simuna/Võsu Kooli väga tublile II kohale.

Õpilaste juhendajad on õpetaja ANNE REINHOLD ja ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

25.mail osalesime algklasside kergejõustiku lõpuvõistlusel Rakveres. Meie parimad:

LIISI SUSI- 60m jooksus 8.koht,kaugushüppes 7.koht;

JANA-LIISA EEVALD- 60m jooksus 10.koht, kaugushüppes 12.koht;

KATRIIN KALDA – 300m jooksus I koht, 60m jooksus 10.koht, kaugushüppes 6.koht, palliviskes III koht;

JOHANNA BERGSTRÖM-60m jooksus 11.koht, kaugushüppes 6.koht;

LISANDRA NAPRITSON -60m jooksus 16.koht, 300m jooksus 10.koht, kaugushüppes 8.koht, palliviskes 10.koht;

JOOSEP ETTI – 60m jooksus II koht, 300m jooksus 5.koht, kaugushüppes 6.koht, palliviskes 13.koht;

TREVOR AROS – 60m jooksus 8.koht, 300m jooksus 9.koht, kaugushüppes 12.koht, palliviskes 14.koht;

MARKUS MÄGI – palliviskes I koht,  60m jooksus 9.koht, 300m jooksus 10.koht, kaugushüppes 9.koht;

OLIVER KUUSMAA- 60m jooksus 19.koht, kaugushüppes 19.koht, palliviskes 16.koht;

PÄREN EBBER- 60 m jooksus 16.koht, kaugushüppes 14.koht, palliviskes 18.koht;

MATTIAS ETTI -60m jooksus 12.koht, 300m jooksus 13.koht, kaugushüppes 13.koht;

HERMAN VEERMÄE – 60m jooksus III koht, kaugushüppes II koht, palliviskes 5.koht

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

 

ÕNNITLEME!

23.mail osalesime TV 10 olümpiastarti kergejõustiku võistlusel Väike-Maarjas. Meie tublimad:

MADIS-MATTIAS VOLMER - poeglaste vanemas vanusegrupis palliviskes II koht

HERMAN VEERMÄE- poeglaste nooremas vanusegrupis palliviskes II koht

ERIC-SAMUEL LUST– poeglaste nooremas vanusegrupis palliviskes III koht.

Õpilaste juhendajad on õpetaja ANNE REINHOLD ja ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

04. mail osales HERMAN VEERMÄE  Lääne-Viru maakonna Murdmaajooksu  meistrivõistlustel Rakveres

ja saavutas 2012 sündinud poeglaste hulgas 500m jooksus II koha.

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

 

KIIDAME!

16. märtsil osalesid meie õpilased rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Känguru 2023. Kooli vanuserühmade parimad:

Pre-ekolier 1.-2. klass   OLIVER KUUSMAA  89 punkti ( 288 koht 5063 osaleja hulhast)

Ekolier  3.-4. klass   LENNE LAIGU  75 punkti (911 koht 5426 osaleja hulgast)

Benjamin  5.-6. klass  ELIISE AROS  77 punkti (1781 koht 4731 osaleja hulgast)

Kadett  7.-8. klass  SIIM NÕMME 72 punkti (811 koht 3695 osaleja hulgast)

Kiidame kõiki oselejaid!

Õpilaste juhendajad õpetajad Merike Valdma, Jana Ever, Anneli Promen, Kelly Konetski-Ramul, Marina Tomikas

 

KIIDAME!

21.märtsil osalesime TV-10 olümpiastarti III etapil Rakveres.

ERIC SAMUEL LUST  saavutas nooremate poeglaste arvestuses kuulitõukes 4.koha

HERMAN VEERMÄE  kaugushüppes 7.koha ja kuulitõukes 9.koha.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

2.veebruaril osalesime Lääne-Viru maakonna U10 (2014 ja 2015.a.sünd) õpilaste talvisel kergejõustiku meistrivõistlusel Rakveres. Meie tublimad:

JOOSEP ETTI – 60m ja 60m tõkkejooksus I koht, kaugushüppes ja kuulitõukes 4.koht;

MARKUS MÄGI- kuulitõukes I koht, kaugushüppes 6.koht, 60m jooksus 10.koht;

LIISI SUSI -  kuulitõukes 6.koht;

TREVOR AROS – kuulitõukes 6.koht;

PÄREN EBBER -60 m jooksus 7.koht.

Tublid olid ka Jana-Liisa Eevald ja Oliver Kuusmaa.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

02. veebruaril osalesid Eesti õpilasetlejate riigikonkursi 2023 Lääne-Viru maakonna eelvoorus 

meie kooli õpilased RAIDON ASO (3. klass) ja HENRIETTE NÕMM (9. klass), kes saavutas 7.-9.klassi 

vanuseastmes väga tubli II KOHA.

Õpilaste juhendaja on meie huvijuht LEMME MÄE

 

ÕNNITLEME!

6.detsembril  osalesime Lääne –Virumaa 2013-2015 a sündinud noorte Jõuluvõistlusel Rakveres.

Meie parimad:

JOOSEP ETTI- 60m jooksus I KOHT, 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes II KOHT;

LISANDRA NAPRITSON-60m tõkkejooksus ja kaugushüppes III KOHT, 60m jooksus 4.koht;

MARKUS MÄGI- 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes 4.koht, 60m jooksus 5.koht;

MATTIAS ETTI- 60m jooksus, 60m jõkkejooksus ja kaugushüppes 6.koht;

TREVOR AROS- 60m tõkkejooksus 6.koht;

KATRIIN KALDA- 60m jooksus 6.koht.

Tublid olid ka Oliver Kuusmaa ja Raidon Aso.

7.detsembril osales Lääne –Virumaa 2011-2012 a sündinud noorte Jõuluvõistlusel Rakveres Herman 4.klassist.

Tulemused:

Herman Veermäe – 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus II koht, kõrgushüppes 5.-6.koht, kaugushüppes 6.koht.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

29. novembril toimus XVII Haljala Võsu sõpruskohtumine matemaatikas. Meie õpilastest saavutas

MADIS KONSA 7. klasside arvestuses I KOHA

JOOSEP KONSA  5. klasside arvestuses  II-III KOHA

SIIM NÕMME  7. klasside arvestuses  III KOHA

Tublilt osalesid ka LENNE LAIGU 4. klass, ELIISE AROS, HENRI KUUM  ja THOMAS KRUUSMAA 6. klass ning HENRIETTE NÕMM ja KULDAR PEDAK 9. klass.

Õpilaste juhendajad on õpetaja KELLI KONETSKY-RAMUL ja  MARINA TOMIKAS

KIIDAME!

29.novembril  osalesime Lääne-Virumaa TV- 10 olümpiastarti I osaetapil Rakveres.
HERMAN VEERMÄE  saavutas kõrgushüppes 5. koha ja 60m jooksus 11. koha.
MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas 60m jooksus 7. koha

HENDRIK LEVARTOVSKI 60m jooksus 8. koha

Õpilaste juhendaja on ANNE REINHOLD

 

KIIDAME!

9.novembril 2022  toimunud Rakvere linna laste kergejõustikuvõistlusel saavutas HERMAN VEERMÄE  60m jooksus 4.koha.

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

HENRIETTE NÕMM  saavutas Lääne-Viru maakonna noorte 2022. aasta karikavõistlusel 100m jooksus II KOHA ja odaviskes III KOHA!

Henriette juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

ÕNNITLEME!

21. veebruaril toimus 5.-6. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad

HOLGER KRUUSMAA saavitas 4. klasside arvestuses I KOHA

Täname tubli esinemise eest LENNE LAIGU (5.kl)

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNELI PROMEN

 

 

ÕNNITLEME!

31. jaanuaril toimus 7.-9. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad.

MADIS KONSA saavutas 8. klasside arvestuses 5.-7. koha.

Tublilt esinesid ka KERTU LIIKANE (7. kl) ja SIIM NÕMME (8. kl)

Õpilaste juhendaja on õpetaja MARINA TOMIKAS

 

 

ÕNNITLEME!

9.-10.jaanuaril osales HERMAN VEERMÄE Lääne-Virumaa talvisel kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlusel ja saavutas oma vanuseklassis väga tubli 4.koha.

17.jaanuaril osalesime Lääne-Virumaa U16 ja U 14 vanuseklassi kergejõustiku talvisel meistrivõistlusel.

Meie parimad:

ERIC SAMUEL LUST saavutas kuulitõukes III koha,

MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas 60m jooksus ja kuulitõukes 4.koha;

HERMAN VEERMÄE saavutas 60m tõkkejooksus 4.koha.

20.jaanuaril osales HERMAN VEERMÄE vabariiklikul U14 vanuseklassi sisekergjõustiku meistrivõistlustel ja saavutas teivashüppes 16.koha.

23.jaanuaril toimus TV-10 olümpiastarti lääne-Virumaa II osaetapp Rakveres. Seal saavutas Herman  teivashüppes III koha ja 60m tõkkejooksus 5.koha.

Õpilaste juhendaja on ANNE REINHOLD, Hermani juhendaja ka ANDRES VEERMÄE

ÕNNITLEME!

06. detsembril toimus juba 18. korda Võsu ja Haljala kooli omavaheline mõõduvõtmine matemaatikas. Sel aastal oli võõrustajaks Haljala kool ja meie 4.-9. klassi õpilaste hulgast esindasid meie kooli üheksa õpilast. Etteantud aja jooksul tuli lahendada õpetajate ettevalmistatud ülesandeid, mis eeldasid nii õpitud teadmisi, nutikust kui loogikat. Tulemused olid suurepärased:
4. klasside arvestuses JOHANNA BERGSTRÖM I koht; LISANDRA NAPRITSON II koht
5. klasside arvestuses LENNE LAIGU I koht
6. klasside arvestuses JOOSEP KONSA III koht
7. klasside arvestuses KERTU LIIKANE III koht
8. klasside arvestuses SIIM NÕMME I koht; MADIS KONSA II koht
Tublilt esinesid ka Mait (4. kl) ja Henri Kuum (7.kl)
Täname kõiki osalejaid ning Teid, õpetaja ANNELI PROMEN ja MARINA TOMIKAS

KIIDAME!

8.novembril osalesime Rakvere Spordikooli  laste kergejõustikuvõistlustel. Meie parimad:

HERMAN VEERMÄE – 60m tõkkejooksus III koht, 60m jooksus 4.koht, kaugushüppes ja kõrgushüppes 5.koht;

KATRIIN KALDA– 60m jooksus 5.koht, kaugushüppes 4.koht;

KONRAD RUUT– 60m jooksus 5.-6.koht

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

7. septembril  osalesime Rakveres Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel väikestele koolidele.

Meie tublimad:

KATRIIN KALDA –vanuserühmas 1.-3.kl. tütarlapsed I koht palliviskes ja kaugushüppes, III koht 60m jooksus;

JOOSEP ETTI – vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed III koht 60m jooksus;

HERMAN VEERMÄE - vanuserühmas 4.-5.kl poeglapsed I koht palliviskes, 5. koht 60m jooksus, 4.koht kaugushüppes ja 400m jooksus;

MARKUS MÄGI - vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed III koht palliviskes ja 9. koht kaugushüppes;

OLIVER KUUSMAA- vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed 8. koht palliviskes;

MATTIAS ETTI - vanuserühmas 4.-5.kl poeglapsed 7. koht kaugushüppes ja  10. koht 60m jooksus;

PÄREN EBBER - vanuserühmas 1.-3.kl poeglapsed 10. koht 60m jooksus ja kaugushüppes.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

 

ÕNNITLEME!

 TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa mitmevõistlusel nooremas vanusegrupis saavutas HERMAN VEERMÄE III koha!

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

KIIDAME!

28.mail osalesid Tallinnas vabariiklikul TV 10 olümpiastarti neljandal osavõistlusel

Madis-Mattias Volmer ja Herman Veermäe.

MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas vanemate poeglaste palliviskes tubli 19.koha

HERMAN VEERMÄE saavutas nooremate poeglaste palliviskes 41.koha ja 1000m jooksus 58.koha.

Väikeste koolide arvestuses tõusis meie  ühendvõistkond Roela/Simuna/Võsu Kooli väga tublile II kohale.

Õpilaste juhendajad on õpetaja ANNE REINHOLD ja ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

25.mail osalesime algklasside kergejõustiku lõpuvõistlusel Rakveres. Meie parimad:

LIISI SUSI- 60m jooksus 8.koht,kaugushüppes 7.koht;

JANA-LIISA EEVALD- 60m jooksus 10.koht, kaugushüppes 12.koht;

KATRIIN KALDA – 300m jooksus I koht, 60m jooksus 10.koht, kaugushüppes 6.koht, palliviskes III koht;

JOHANNA BERGSTRÖM-60m jooksus 11.koht, kaugushüppes 6.koht;

LISANDRA NAPRITSON -60m jooksus 16.koht, 300m jooksus 10.koht, kaugushüppes 8.koht, palliviskes 10.koht;

JOOSEP ETTI – 60m jooksus II koht, 300m jooksus 5.koht, kaugushüppes 6.koht, palliviskes 13.koht;

TREVOR AROS – 60m jooksus 8.koht, 300m jooksus 9.koht, kaugushüppes 12.koht, palliviskes 14.koht;

MARKUS MÄGI – palliviskes I koht,  60m jooksus 9.koht, 300m jooksus 10.koht, kaugushüppes 9.koht;

OLIVER KUUSMAA- 60m jooksus 19.koht, kaugushüppes 19.koht, palliviskes 16.koht;

PÄREN EBBER- 60 m jooksus 16.koht, kaugushüppes 14.koht, palliviskes 18.koht;

MATTIAS ETTI -60m jooksus 12.koht, 300m jooksus 13.koht, kaugushüppes 13.koht;

HERMAN VEERMÄE – 60m jooksus III koht, kaugushüppes II koht, palliviskes 5.koht

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

 

ÕNNITLEME!

23.mail osalesime TV 10 olümpiastarti kergejõustiku võistlusel Väike-Maarjas. Meie tublimad:

MADIS-MATTIAS VOLMER - poeglaste vanemas vanusegrupis palliviskes II koht

HERMAN VEERMÄE- poeglaste nooremas vanusegrupis palliviskes II koht

ERIC-SAMUEL LUST– poeglaste nooremas vanusegrupis palliviskes III koht.

Õpilaste juhendajad on õpetaja ANNE REINHOLD ja ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

04. mail osales HERMAN VEERMÄE  Lääne-Viru maakonna Murdmaajooksu  meistrivõistlustel Rakveres

ja saavutas 2012 sündinud poeglaste hulgas 500m jooksus II koha.

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

 

KIIDAME!

16. märtsil osalesid meie õpilased rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Känguru 2023. Kooli vanuserühmade parimad:

Pre-ekolier 1.-2. klass   OLIVER KUUSMAA  89 punkti ( 288 koht 5063 osaleja hulhast)

Ekolier  3.-4. klass   LENNE LAIGU  75 punkti (911 koht 5426 osaleja hulgast)

Benjamin  5.-6. klass  ELIISE AROS  77 punkti (1781 koht 4731 osaleja hulgast)

Kadett  7.-8. klass  SIIM NÕMME 72 punkti (811 koht 3695 osaleja hulgast)

Kiidame kõiki oselejaid!

Õpilaste juhendajad õpetajad Merike Valdma, Jana Ever, Anneli Promen, Kelly Konetski-Ramul, Marina Tomikas

 

KIIDAME!

21.märtsil osalesime TV-10 olümpiastarti III etapil Rakveres.

ERIC SAMUEL LUST  saavutas nooremate poeglaste arvestuses kuulitõukes 4.koha

HERMAN VEERMÄE  kaugushüppes 7.koha ja kuulitõukes 9.koha.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

2.veebruaril osalesime Lääne-Viru maakonna U10 (2014 ja 2015.a.sünd) õpilaste talvisel kergejõustiku meistrivõistlusel Rakveres. Meie tublimad:

JOOSEP ETTI – 60m ja 60m tõkkejooksus I koht, kaugushüppes ja kuulitõukes 4.koht;

MARKUS MÄGI- kuulitõukes I koht, kaugushüppes 6.koht, 60m jooksus 10.koht;

LIISI SUSI -  kuulitõukes 6.koht;

TREVOR AROS – kuulitõukes 6.koht;

PÄREN EBBER -60 m jooksus 7.koht.

Tublid olid ka Jana-Liisa Eevald ja Oliver Kuusmaa.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

02. veebruaril osalesid Eesti õpilasetlejate riigikonkursi 2023 Lääne-Viru maakonna eelvoorus 

meie kooli õpilased RAIDON ASO (3. klass) ja HENRIETTE NÕMM (9. klass), kes saavutas 7.-9.klassi 

vanuseastmes väga tubli II KOHA.

Õpilaste juhendaja on meie huvijuht LEMME MÄE

 

ÕNNITLEME!

6.detsembril  osalesime Lääne –Virumaa 2013-2015 a sündinud noorte Jõuluvõistlusel Rakveres.

Meie parimad:

JOOSEP ETTI- 60m jooksus I KOHT, 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes II KOHT;

LISANDRA NAPRITSON-60m tõkkejooksus ja kaugushüppes III KOHT, 60m jooksus 4.koht;

MARKUS MÄGI- 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes 4.koht, 60m jooksus 5.koht;

MATTIAS ETTI- 60m jooksus, 60m jõkkejooksus ja kaugushüppes 6.koht;

TREVOR AROS- 60m tõkkejooksus 6.koht;

KATRIIN KALDA- 60m jooksus 6.koht.

Tublid olid ka Oliver Kuusmaa ja Raidon Aso.

7.detsembril osales Lääne –Virumaa 2011-2012 a sündinud noorte Jõuluvõistlusel Rakveres Herman 4.klassist.

Tulemused:

Herman Veermäe – 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus II koht, kõrgushüppes 5.-6.koht, kaugushüppes 6.koht.

Õpilaste juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD

 

ÕNNITLEME!

29. novembril toimus XVII Haljala Võsu sõpruskohtumine matemaatikas. Meie õpilastest saavutas

MADIS KONSA 7. klasside arvestuses I KOHA

JOOSEP KONSA  5. klasside arvestuses  II-III KOHA

SIIM NÕMME  7. klasside arvestuses  III KOHA

Tublilt osalesid ka LENNE LAIGU 4. klass, ELIISE AROS, HENRI KUUM  ja THOMAS KRUUSMAA 6. klass ning HENRIETTE NÕMM ja KULDAR PEDAK 9. klass.

Õpilaste juhendajad on õpetaja KELLI KONETSKY-RAMUL ja  MARINA TOMIKAS

KIIDAME!

29.novembril  osalesime Lääne-Virumaa TV- 10 olümpiastarti I osaetapil Rakveres.
HERMAN VEERMÄE  saavutas kõrgushüppes 5. koha ja 60m jooksus 11. koha.
MADIS-MATTIAS VOLMER saavutas 60m jooksus 7. koha

HENDRIK LEVARTOVSKI 60m jooksus 8. koha

Õpilaste juhendaja on ANNE REINHOLD

 

KIIDAME!

9.novembril 2022  toimunud Rakvere linna laste kergejõustikuvõistlusel saavutas HERMAN VEERMÄE  60m jooksus 4.koha.

Hermani juhendaja on ANDRES VEERMÄE

 

ÕNNITLEME!

HENRIETTE NÕMM  saavutas Lääne-Viru maakonna noorte 2022. aasta karikavõistlusel 100m jooksus II KOHA ja odaviskes III KOHA!

Henriette juhendaja on õpetaja ANNE REINHOLD