Tarkusepäeva tähistamine 02. september kristi.konsa

Tähistasime kooliaasta algust 1. septembril piduliku aktusega Võsu Rannaklubis. Aabitsad said kätte kaheksa vahvat kooliteed alustavat kooliuusikut, kelle soojalt oma koolipere liikmeks võtsime. Tervitussõnad algava kooliaasta puhul kõlasid koolijuhi ja vallavanem Anti Puusepa poolt, Raidon ja Katriin hoolitsesid muusikaliste vahepalade ja luulepõimikute eest. Aktuse lõppedes liikusime traditsioonilise rongkäiguga oma armsasse koolimajja. Lähme algavale õppeaastale vastu rõõmsa ootusärevusega, sest meie uus koolimaja on jõudsalt kasvamas ja loodame, et järgmisel sügisel saame juba osaliselt uues hoones õppetööga alustada.

Rõõmurohket algavat kooliaastat!

Fotod Tiiu Heinsoo