Liikuma Kutsuva Kooli avaüritus 07. september kristi.konsa

Neljandal koolipäeval toimus Võsu koolis meeskondlik liikumisüritus.

Päev oli mõnusalt päikesepaisteline ning kõik olid valmis ühiseks pingutuseks.  Õpetajad olid kohtunikud ja lapsed võistlesid. Igas meeskonnas olid õpilased esimesest kuni üheksanda klassini.  Koos oma meeskonnaga said kõik liikmed osaleda seitsmel erineval alal. Sai joosta, visata, hüpata, sõita ja natuke lustida ka.  Kasuks tulid  täpsus, osavus, kiirus ja koostööoskus. Tore oli vaadata, kuidas suured ja väikesed koos toimetavad ning üksteisele kaasa elavad. Kooliperel oli  üks tore  ja tegus päev värskes õhus!

Kiitus osalejatele ja korraldajatele!

Neljandal koolipäeval toimus Võsu koolis meeskondlik liikumisüritus.

Kiitus osalejatele ja korraldajatele!