Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Lasteaiaõpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Aet Kruusimägi

Direktor
+372 56495863
aet.kruusimagi@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA haridusteadused
(koolieelse lasteasutuse pedagoog)


Merilin Värkraud

Õppejuht
+372 53778570
merilin.varkraud@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
BA haridusteadus (loodusteadus)
MA haridusteadus (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

Kooli õppejuht

9. klassi klassijuhataja


Angela Sihver

Õppejuht
+372 5098595
angela.lehtpuu@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA alushariduse pedagoog

Lisainformatsioon: 

Lasteaia õppejuht


Lemme Mäe

Huvijuht
lemme.mae@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
Rakenduskõrgharidus
Kogukonnaharidus ja huvitegevus


Kristi Konsa

Juhiabi
+372 3251722
kristi.konsa@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Tehnikakõrgkool
Rakenduskõrgharidus
Teabehalduse-ja infosüsteemide korraldus

Õpetajad (19)

Marina Tomikas

Matemaatika
marina.tomikas@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* matemaatika- ja füüsika eriala

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja


Katrin Vaheoja

Eesti keel ja kirjandus
katrin.vaheoja@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA, eesti ja soome-ugri keeleteadus


Mall Ränkson

Inglise keel
mall.rankson@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA* romaani-germaani keelte ja kirjanduse eriala

Lisainformatsioon: 

7. klassi klassijuhataja


Irina Guljavina

Loodusõpetus, bioloogia, geograafia
irina.guljavina@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA loodusteadused (biomeditsiin)


Kuldar Pärn

Füüsika
kuldar.parn@vosukool.ee

Haridus:

Eesti Maaülikool
MA loodusteadused (keskkonnakorraldus ja -poliitika)


Merilin Värkraud

Keemia
merilin.varkraud@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
BA haridusteadus (loodusteaduslikud ained)
MA haridusteadus (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

9. klassi klassijuhataja


Kelli Liblikas

Informaatika
kelli.liblikas@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Tehnikaülikool
BA telemaatika ja arukad süsteemid
MA Tallinna Ülikool haridusteadused (omandamisel)


Egon Mets

Ajalugu
egon.mets@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA* ajalugu


Ane Albert

Kunstiõpetus
ane.albert@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
MA haridusteadus (kunstiõpetaja)


Kai Vilu

Tehnoloogia
kai.vilu@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA humanitaarteadused (integreeritud tehnoloogia ja käsitöö)


Jana Ever

Klassiõpetaja
jana.ever@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
MA* pedagoogika ja algõpetuse esiala

Lisainformatsioon: 

2. klassi  klassijuhataja


Anneli Promen

Klassiõpetaja
anneli.promen@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
MA* pedagoogika- ja algõpetuse eriala

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja


Merike Valdma

Klassiõpetaja
merike.valdma@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* algõpetuse metoodika

Lisainformatsioon: 

1. klassi klassijuhataja

Käsitöö- ja kodunduse õpetaja


Mari Kongi

inimeseõpetus
mari.kongi@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA humanitaarteadused


Kelly Konetski-Ramul

Klassiõpetaja
kelly.konetski-ramul@vosukool.ee

Haridus:

Tartu Ülikool
MA Sotsiaalteadused
PhD haridusteadused (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

4. klassi klassijuhataja


Olga Silaeva

Vene keel
olga.silaeva@vosukool.ee

Haridus:

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
MA haridusteadused


Anne Reinhold

Kehaline kasvatus
anne.reinhold@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogiline Instituut
MA* kehalise kasvatuse eriala


Ilona Vilbre

Pikapäevarühma õpetaja
ilona.vilbre@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Pedagoogikaülikool
BA vene keel ja kirjandus


Inge Aus

Väikeklassi õpetaja
inge.aus@vosukool.ee

Haridus:

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö
Tallinna Ülikool
MA haridusteadused

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Tugispetsialistid (2)

Inge Aus

Tugiteenuste koordinaator
inge.aus@vosukool.ee

Haridus:

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Rakenduskõrgharidus sotsiaaltöö
Tallinna Ülikool
MA haridusteadused

Lisainformatsioon: 

Tugiteenuste koordinaatori ülesandeks on haridusliku erivajadusega õpilase õppe ja arengu toetamiseks vajaliku abi ja koostöö korraldamine koolis ja kooliväliselt


Grete Rahumägi

Sotsiaalpedagoog
grete.rahumagi@vosukool.ee

Haridus:

Tallinna Ülikool
BA sotsiaalpedagoogika
MA sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse (omandamisel)

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoogi töö eesmärk on õpilastele sotsiaalsete oskuste õpetamine, parendamine, erinevate sotsiaalsete ja toimetulekuprobleemide ennetamine ning leevendamine, tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine nii individuaal- kui võrgustikutöös pedagoogiliste vahenditega.

Lasteaiaõpetajad (6)

Marike Raudla

Lasteaiaõpetaja
marike.raudla@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Pääsupesa rühm


Pille Lipp

Lasteaiaõpetaja
roomupallid@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Mari Kreintaal

Lasteaiaõpetaja
mari.kreintaal@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Anni Etti

Lasteaiaõpetaja
anni.etti@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullapaide hoid


Katrin Berggren-Kirss

Lasteaiaõpetaja
katrin.berggrenkirss@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Vihula Särasilmade rühm


Merike Mäe

Lasteaiaõpetaja
kullaterad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm

Töötajad (14)

Ülle Peetermann

Lasteaiaõpetaja assistent
paasupesa@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu Pääsupesa rühm


Kadi Päri

Lasteaiaõpetaja abi

Lisainformatsioon: 

Võsu Pääsupesa rühm


Kenely Merelaid

Lasteaiaõpetaja abi
sarasilmad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Vihula Särasilmade rühm


Maarika Kilk

Lasteaiaõpetaja abi

Lisainformatsioon: 

Võsupere Rõõmupallide rühm


Mari-Liis Riima

Lasteaiaõpetaja assistent

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm


Mari-Liis Tamm

Lasteaiaõpetaja abi
kullaterad@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsupere Kullaterade rühm


Ene Oder

kokk
+372 3252760
ene.oder@vosukool.ee

Lisainformatsioon: 

Võsu kool


Kaie Talpsepp

abitööline

Lisainformatsioon: 

Võsu kool


Lii Undusk

koristaja

Lisainformatsioon: 

Võsu kool


Asta Sild

kokk

Lisainformatsioon: 

Võsupere lasteaiarühmad


Maarika Mägi

koristaja

Lisainformatsioon: 

Võsupere lasteaiarühmad


Marje Mülla

kokk

Lisainformatsioon: 

Vihula lasteaiarühm


Kai Tingas

koristaja

Lisainformatsioon: 

Vihula lasteaiarühm


Sven Randoja

majandustöötaja

Lisainformatsioon: 

Vihula lasteaiarühm

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.