Õppetöö

Tunniplaan



1. KLASS
 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Oskuste õpe Eesti keel Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Kehaline kasvatus Muusikaõpetus Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus
10.35 - 11.20 Matemaatika Eesti keel Matemaatika Kunst/tööõpetus Eesti keel
11.40 - 12.25 Kunst/tööõpetus Matemaatika Loodusõpetus Kehaline kasvatus Matemaatika
12.45 - 13.30     Klassijuhatajatund    

2. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Matemaatika Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Matemaatika Matemaatika Muusikaõpetus Matemaatika Loodusõpetus
10.35 - 11.20 Loodusõpetus Kunst/tööõpetus Eesti keel Eesti keel Inimeseõpetus
11.40 - 12.25 Kehaline kasvatus Kunst/tööõpetus Eesti kel Kunst/tööõpetus Eesti keel
12.45 - 13.30 Oskuste õpe   Kehaline kasvatus Kehaline kasvatus  
13.40-14.25     Klassijuhatajatund    

3. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Matemaatika Eesti keel Matemaatika Eesti keel
9.40 - 10.25 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Eesti keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Kehaline kasvatus Kehaline kasvatus Matemaatika Inimeseõpetus Liiklusõpetus
11.40 - 12.25 Inglise keel Eesti keel Inglise keel Kunst/tööõpetus Kunst/tööõpetus
12.45 - 13.30 Loodusõpetus Inglise keel Klassijuhatajatund Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus
13:40 - 14:25     Muusikaõpetus    

4. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Eesti keel Inglise keel Inglise keel Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Inglise keel Informaatika Eesti keel Matemaatika Muusikaõpetus
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Muusikaõpetus Eesti keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Loodusõpetus Eesti keel Kunst/tööõpetus Eesti keel Klassijuhatajatund
12.45 - 13.30 Kehaline P/kodundus T Tehnol P/Kehaline T Matemaatika    
13:40 - 14:25 Kehaline P/kodundus T Tehnol P/kehaline T      

5. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Loodusõpetus Eesti keel Muusikaõpetus Informaatika Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Kirjandus Inglise keel Inimeseõpetus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Inglise keel Matemaatika Loodusõpetus Matemaatika Vene keel
11.40 - 12.25 Kunstiõpetus Kirjandus Eesti keel Kirjandus Matemaatika
12.45 - 13.30 Kehaline P/KodundusT Tehnol P/Kehaline T Inglise keel Ajalugu  
13:40 - 14:25 Kehaline P/Kodundus T Tehnol P/Kehaline T Matemaatika    
14:35 - 15:20     Klassijuhatajatund    

6. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Inglise keel Tehnol P/Kodundus T Eesti keel Vene keel Matemaatika
9.40 - 10.25 Ühiskonnaõpetus Tehnol P/Kodundus T Kirjandus Inimeseõpetus Vene keel
10.35 - 11.20 Kirjandus Vene keel Inglise keel Ajalugu Muusikaõpetus
11.40 - 12.25 Ajalugu Loodusõpetus Matemaatika Loodusõpetus Eesti keel
12.45 - 13.30 Matemaatika Kehaline kasvatus T Matemaatika Inglise keel Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Matemaatika Kehaline kasvatus T Kehaline kasvatusP Eesti keel  
14:35 - 15:20 Kunstiõpetus   Kehaline kasvatus P    
15.30-16.15 Loodusõpetus        

7. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Ajalugu Tehnol P/Kodundus T Bioloogia Kirjandus Kirjandus
9.40 - 10.25 Kunstiõpetus Tehnol P/Kodundus T Geograafia Inglise keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Matemaatika Vene keel Loodusõpetus
11.40 - 12.25 Inglise keel Ajalugu Muusikaõpetus Inimeseõpetus Vene keel
12.45 - 13.30 Eesti keel Inglise keel Eesti keel Matemaatika  
13:40 - 14:25 Klassijuhatajatund Vene keel Kehaline kavatus P    
14:35 - 15:20 Geograafia   Kehaline kasvatus P Kehaline kasvatus T  

8. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Füüsika Inglise keel Matemaatika  
9.40 - 10.25 Bioloogia Matemaatika Matemaatika Kirjandus Klassijuhatajatund
10.35 - 11.20 Ajalugu Inglise keel Eesti keel Keemia Eesti keel
11.40 - 12.25 Kirjandus Inimeseõpetus Kunstiõpetus Vene keel Füüsika
12.45 - 13.30 Geograafia Vene keel Muusikaõpetus Informaatika Vene keel
13:40 - 14:25 Inglise keel Keemia Bioloogia Ajalugu  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P Tehnol P/Kodundus T   Kehaline kavatus T  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P tehnol P/Kodundus T   Kehaline kasvatus T  

9. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Kirjandus Vene keel Matemaatika Ühiskonnaõpetus Vene keel
9.40 - 10.25 Matemaatika Füüsika Inglise keel Vene keel Füüsika
10.35 - 11.20 Bioloogia Ühiskonnaõpetus Kunstiõpetus Eesti keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Matemaatika Inglise keel Geograafia Ajalugu Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Inglise keel Keemia Bioloogia Keemia Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Geograafia Ajalugu Kirjandus Matemaatika  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P Tehnol P/Kodundus T Eesti keel Kehaline kasvatus T  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P tehnol P/Kodundus T   Kehaline kasvatus T  

2.

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Eesti keel Matemaatika Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Matemaatika Matemaatika Muusikaõpetus Matemaatika Loodusõpetus
10.35 - 11.20 Loodusõpetus Kunst/tööõpetus Eesti keel Eesti keel Inimeseõpetus
11.40 - 12.25 Kehaline kasvatus Kunst/tööõpetus Eesti kel Kunst/tööõpetus Eesti keel
12.45 - 13.30 Oskuste õpe   Kehaline kasvatus Kehaline kasvatus  
13.40-14.25     Klassijuhatajatund    

3. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Matemaatika Eesti keel Matemaatika Eesti keel
9.40 - 10.25 Eesti keel Eesti keel Kehaline kasvatus Eesti keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Kehaline kasvatus Kehaline kasvatus Matemaatika Inimeseõpetus Liiklusõpetus
11.40 - 12.25 Inglise keel Eesti keel Inglise keel Kunst/tööõpetus Kunst/tööõpetus
12.45 - 13.30 Loodusõpetus Inglise keel Klassijuhatajatund Kunst/tööõpetus Muusikaõpetus
13:40 - 14:25     Muusikaõpetus    

4. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Eesti keel Inglise keel Inglise keel Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Inglise keel Informaatika Eesti keel Matemaatika Muusikaõpetus
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Muusikaõpetus Eesti keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Loodusõpetus Eesti keel Kunst/tööõpetus Eesti keel Klassijuhatajatund
12.45 - 13.30 Kehaline P/kodundus T Tehnol P/Kehaline T Matemaatika    
13:40 - 14:25 Kehaline P/kodundus T Tehnol P/kehaline T      

5. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Loodusõpetus Eesti keel Muusikaõpetus Informaatika Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Kirjandus Inglise keel Inimeseõpetus Matemaatika Eesti keel
10.35 - 11.20 Inglise keel Matemaatika Loodusõpetus Matemaatika Vene keel
11.40 - 12.25 Kunstiõpetus Kirjandus Eesti keel Kirjandus Matemaatika
12.45 - 13.30 Kehaline P/KodundusT Tehnol P/Kehaline T Inglise keel Ajalugu  
13:40 - 14:25 Kehaline P/Kodundus T Tehnol P/Kehaline T Matemaatika    
14:35 - 15:20     Klassijuhatajatund    

6. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Inglise keel Tehnol P/Kodundus T Eesti keel Vene keel Matemaatika
9.40 - 10.25 Ühiskonnaõpetus Tehnol P/Kodundus T Kirjandus Inimeseõpetus Vene keel
10.35 - 11.20 Kirjandus Vene keel Inglise keel Ajalugu Muusikaõpetus
11.40 - 12.25 Ajalugu Loodusõpetus Matemaatika Loodusõpetus Eesti keel
12.45 - 13.30 Matemaatika Kehaline kasvatus T Matemaatika Inglise keel Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Matemaatika Kehaline kasvatus T Kehaline kasvatusP Eesti keel  
14:35 - 15:20 Kunstiõpetus   Kehaline kasvatus P    
15.30-16.15 Loodusõpetus        

7. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Ajalugu Tehnol P/Kodundus T Bioloogia Kirjandus Kirjandus
9.40 - 10.25 Kunstiõpetus Tehnol P/Kodundus T Geograafia Inglise keel Matemaatika
10.35 - 11.20 Matemaatika Loodusõpetus Matemaatika Vene keel Loodusõpetus
11.40 - 12.25 Inglise keel Ajalugu Muusikaõpetus Inimeseõpetus Vene keel
12.45 - 13.30 Eesti keel Inglise keel Eesti keel Matemaatika  
13:40 - 14:25 Klassijuhatajatund Vene keel Kehaline kavatus P    
14:35 - 15:20 Geograafia   Kehaline kasvatus P Kehaline kasvatus T  

8. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika Füüsika Inglise keel Matemaatika  
9.40 - 10.25 Bioloogia Matemaatika Matemaatika Kirjandus Klassijuhatajatund
10.35 - 11.20 Ajalugu Inglise keel Eesti keel Keemia Eesti keel
11.40 - 12.25 Kirjandus Inimeseõpetus Kunstiõpetus Vene keel Füüsika
12.45 - 13.30 Geograafia Vene keel Muusikaõpetus Informaatika Vene keel
13:40 - 14:25 Inglise keel Keemia Bioloogia Ajalugu  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P Tehnol P/Kodundus T   Kehaline kavatus T  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P tehnol P/Kodundus T   Kehaline kasvatus T  

9. KLASS

 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Kirjandus Vene keel Matemaatika Ühiskonnaõpetus Vene keel
9.40 - 10.25 Matemaatika Füüsika Inglise keel Vene keel Füüsika
10.35 - 11.20 Bioloogia Ühiskonnaõpetus Kunstiõpetus Eesti keel Matemaatika
11.40 - 12.25 Matemaatika Inglise keel Geograafia Ajalugu Muusikaõpetus
12.45 - 13.30 Inglise keel Keemia Bioloogia Keemia Klassijuhatajatund
13:40 - 14:25 Geograafia Ajalugu Kirjandus Matemaatika  
14:35 - 15:20 Kehaline kasvatus P Tehnol P/Kodundus T Eesti keel Kehaline kasvatus T  
15:30 - 16:15 Kehaline kasvatus P tehnol P/Kodundus T   Kehaline kasvatus T  

1. KLASS
 

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel Oskuste õpe Eesti keel Eesti keel Muusikaõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel Kehaline kasvatus Muusikaõpetus Kunst/tööõpetus Kehaline kasvatus
10.35 - 11.20 Matemaatika Eesti keel Matemaatika Kunst/tööõpetus Eesti keel
11.40 - 12.25 Kunst/tööõpetus Matemaatika Loodusõpetus Kehaline kasvatus Matemaatika
12.45 - 13.30     Klassijuhatajatund