Sügisene orienteerumine 03. oktoober kristi.konsa

Soojal ja päikeselisel mihklipäeval oli meil teoksil üks vahva orienteerumine, mille korraldas meie õpilastele Võsu kooli vilistlane Marlon Naan koos oma juhendaja Raili Roobaga. Võsu alevikus oli ette valmistatud kaks rada - 1.-4. klassi ja 5.-9. klassi õpilastele. Neljaliikmelised võistkonnad pidid rajalt üles leidma kõik tähistatud punktid ja need digitaalselt kinnitama. Kiiremaid ja kõik punktid läbinud võistkonnad said auhindadega kiidetud. Hea tulemusega läbis raja ka õpetajate võistkond!

Suur tänu Marlonile, Raili Roobale, kaptenitele ja kõigile osalejatele!

Suur tänu Marlonile, Raili Roobale, kaptenitele ja kõigile osalejatele!