Uudised

Sõbralik mõõduvõtmine matemaatikas 07. detsember kristi.konsa


29. novembril toimus meie koolis XVII Haljala-Võsu sõpruskohtumine matemaatikas. Mõõtu võtsid 5.-9. klassi matemaatikahuvilised õpilased Võsu  ja Haljala koolist. Kokku oli võistlustules 25 õpilast- Võsult 9 ja Haljalast 16. Õpilased said oma matemaatilisi teadmisi proovile panna kahes voorus, mis koosnes testist ja ülesannete lahendamisest. Ülesanded koostasid ja pärast kontrollisid meie matemaatikaõpetaja Marina Tomikas ja Kelli Konetsky-Ramul ning Haljala õpetajad Maret Kivisaar, MerikeTiilen ja Katrin Roots. Päev oli täis pingsat mõttemadinat ja pärast ülesannete lahendamist said õpilased tulemusi oodates omavahel toredaid mänge mängida. Päeva  lõpuks said võistlejate teadmised hinnatud ja õpilased tunnustatud.

Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid!

Rõõmsa kohtumiseni järgmisel aastal Haljala koolis.

29. novembril toimus meie koolis XVII Haljala-Võsu sõpruskohtumine matemaatikas. Mõõtu võtsid 5.-9. klassi matemaatikahuvilised õpilased Võsu  ja Haljala koolist. Kokku oli võistlustules 25 õpilast- Võsult 9 ja Haljalast 16. Õpilased said oma matemaatilisi teadmisi proovile panna kahes voorus, mis koosnes testist ja ülesannete lahendamisest. Ülesanded koostasid ja pärast kontrollisid meie matemaatikaõpetaja Marina Tomikas ja Kelli Konetsky-Ramul ning Haljala õpetajad Maret Kivisaar, MerikeTiilen ja Katrin Roots. Päev oli täis pingsat mõttemadinat ja pärast ülesannete lahendamist said õpilased tulemusi oodates omavahel toredaid mänge mängida. Päeva  lõpuks said võistlejate teadmised hinnatud ja õpilased tunnustatud.

Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid!

Rõõmsa kohtumiseni järgmisel aastal Haljala koolis.