Uudised

Kollase koolimaja sünnipäev 12. detsember kristi.konsa


Meie armas kollane koolimaja sai 11. detsembril 90.aastaseks.

Reedel tähistasime  ühiselt kollase koolimaja sünnipäeva. Direktor Aet Kruusimägi soovis koolile palju õnne ning ajalooõpetaja Egon Mets andis ülevaate meie koolimaja ajaloost. Koolipere laulis ühiselt sünnipäevalaulu. Sünnipäevale kohaselt pakuti salatit ja torti.

Armas kollane koolimaja, pikka iga sulle!

Meie armas kollane koolimaja sai 11. detsembril 90.aastaseks.

Reedel tähistasime  ühiselt kollase koolimaja sünnipäeva. Direktor Aet Kruusimägi soovis koolile palju õnne ning ajalooõpetaja Egon Mets andis ülevaate meie koolimaja ajaloost. Koolipere laulis ühiselt sünnipäevalaulu. Sünnipäevale kohaselt pakuti salatit ja torti.

Armas kollane koolimaja, pikka iga sulle!