Algamas on draakoniaasta 26. jaanuar kristi.konsa

22.-24. jaanuaril oli meie koolis pisut teistsugune õppekorraldus. Seoses õpetajate osalemisega toetusstreigis, tulid meile appi koolipäevi läbi viima lapsevanemad ja abikäe oli nõus ulatama ka Haljala Vallavalitsus. Korraldasime palju õuesõpet, lõimides loodusõpetust, kehaline kasvatust, eesti keelt ja matemaatikat. Ühise kunstiprojektina valmis koolimaja seinale uhke draakon.
Veebruaris on algamas draakoniaasta, täpsemalt Puudraakoni aasta. Teda iseloomustab jõud, tarkus ja üllameelsus. Meie draakon valmis koostöös, kuhu iga osaleja oma käejälje jättis. Olgu see heaks endeks algavaks aastaks. Üksteist mõistes, toetades, innustades ja märgates, saame üle kõigist takistustest ja vaatame julgelt tulevikku.

Täname lapsevanem Gerlyt, Haljala Vallavalitsust ja ametnikke, kes andsid nõusoleku ka õpetajatööd proovima tulla, kõiki tööl olnud õpetajaid, töötajaid ja õpilasi, kes hoolimata muutunud õppekorraldusest ühtse meeskonnana tegutsesid.
Teguderohket algavat draakoniaastat!

Teguderohket algavat draakoniaastat!