Kooliaasta algus 02. september kristi.konsa

Võsu kooli pere alustas oma 1.septembrit tavapäraselt piduliku aktusega Võsu Rannaklubis. Kooliperet oli tervitama tulnud Võsu kooli vilistlane ja Haljala valla vallavanem Anti Puusepp.Üle pika aja oli ka lastevanematel võimalik osaleda tarkusepäeva kogunemisel. Päev jätkus pildistamise ja rongkäiguga Võsu kooli hoonesse. Koolimajas toimusid klassijuhataja tunnid ning päeva lõpetuseks söödi ühiselt torti.

Teguderohket uut õppeaastat meie kooliperele!

Fotod Tiiu Heinsoo

Teguderohket uut õppeaastat meie kooliperele!

Fotod Tiiu Heinsoo